O firmie

Kim jesteśmy?

Naszą firmę tworzą ludzie... Ludzie z pasją i dobrą energią. Projektanci, technolodzy, inżynierowie projektów, handlowcy, pracownicy produkcji, monterzy.

Ambitni i zdolni profesjonaliści z dużym doświadczeniem w projektowaniu, sprzedaży, produkcji i realizacji hal przemysłowych opartych na technologii konstrukcji stalowych i żelbetowych. Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi, tylko specjalistów, dzięki którym wybierając naszą firmę stawiają Państwo na solidność, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Nasze obiekty znajdują zastosowanie jako magazyny, hale przemysłowe, produkcyjne, chłodnie , pieczarkarnie, hale sportowe, ujeżdżalnie dla koni, warsztaty samochodowe oraz budynki biurowe. Niezależnie od przeznaczenia służą latami i dają 100 % satysfakcji.

Jesteśmy producentem i generalnym wykonawcą. Działamy w systemie " zaprojektuj i wybuduj ", dlatego możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny z zachowaniem najwyższych standardów.

Cenimy sobie wiarygodność i zaufanie, dlatego chętnie umawiamy się z Państwem na terenie całego kraju. Zależy nam, by nawiązać osobistą relację, która może przerodzić się w długofalową współpracę biznesową, a często również przyjecielską.

Od wielu lat pomagamy polskim przedsiębiorcom,instytucjom, inwestorom prywatnym czy rolnikom w rozwoju swoich biznesów, przedsięwzięć i pasji. Tworzymy przestrzeń niezbędną dla tego rozwoju . . .

90 % realizowanych obiektów dostajemy z poleceń od zadowolonych klientów. To nasza najlepsza wizytówka
 

Dlaczego my ... ?

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo: 

 

 

  • przestrzeń dla własnego rozwoju, dzięki obiektom, które dostarczamy
  • najwyższą jakość potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami i niezależnymi audytami,
  • najlepszą cenę,
  • pisemną gwarancję,
  • minimum formalności przy realizacji zamówienia i przejrzyste warunki współpracy,
  • profesjonalną opiekę i pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz doradztwo w zakresie inwestycji,
  • bezpieczeństwo i gwarancję długowieczności obiektów, dzięki regularnym przeglądom i sprawnej obsłudze serwisowej,