Kim Jesteśmy

Centrum Konstrukcji Halowych Sp. z o.o. to profesjonalna firma, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, produkcji i montażu hal opartych na technologii konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale namiotowe, hale izolowane PUR, PIR, blaszane itp. Nasze obiekty znajdują zastosowanie jako magazyny, hale przemysłowe, produkcyjne, chłodnie , pieczarkarnie, hale sportowe, ujeżdżalnie konne, warsztaty samochodowe i wiele innych. Projektujemy i wykonujemy takie obiekty, za które później nie musimy się wstydzić my i nasi Klienci ( wobec swoich kontrahentów lub znajomych ) . Niezależnie od przeznaczenia służą one latami i dają 100 % satysfakcji. Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi, tylko specjalistów, dzięki którym wybierając naszą firmę stawiają Państwo na solidność, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Jesteśmy producentem i generalnym wykonawca od A do Z, dlatego możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny i zawsze jesteśmy gotowi do rozmów, jeżeli nasza oferta nie spełnia Państwa oczekiwań. Rozumiemy, że każdy Klient ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego indywidualnie dopasowujemy rodzaj i elementy konstrukcji, przeznaczenie oraz cenę, tak by tym oczekiwaniom sprostać.

Cenimy sobie wiarygodność i zaufanie, dlatego chętnie umawiamy się z Klientami na terenie całego kraju. Zależy nam, by pokazać się Państwu osobiście, tak by było wiadomo z kim mają Państwo do czynienia. Korzystamy z materiałów najwyżej jakości, która jest potwierdzona odpowiednimi certyfikatami i atestami.