Centrum Konstrukcji Halowych

O firmie

Kim jesteśmy?

Naszą firmę tworzą ludzie... Ludzie z pasją i dobrą energią. Projektanci, technolodzy, inżynierowie projektów, handlowcy, pracownicy produkcji, monterzy.

Ambitni i zdolni profesjonaliści z dużym doświadczeniem w projektowaniu, sprzedaży, produkcji i realizacji hal przemysłowych opartych na technologii konstrukcji stalowych i żelbetowych. Nie zatrudniamy przypadkowych ludzi, tylko specjalistów, dzięki którym wybierając naszą firmę stawiają Państwo na solidność, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Nasze obiekty znajdują zastosowanie jako magazyny, hale przemysłowe, produkcyjne, chłodnie , pieczarkarnie, hale sportowe, ujeżdżalnie dla koni, warsztaty samochodowe oraz budynki biurowe. Niezależnie od przeznaczenia służą latami i dają 100 % satysfakcji.

Jesteśmy producentem i generalnym wykonawcą. Działamy w systemie " zaprojektuj i wybuduj ", dlatego możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę, konkurencyjne ceny z zachowaniem najwyższych standardów.

Cenimy sobie wiarygodność i zaufanie, dlatego chętnie umawiamy się z Państwem na terenie całego kraju. Zależy nam, by nawiązać osobistą relację, która może przerodzić się w długofalową współpracę biznesową, a często również przyjecielską.

Od wielu lat pomagamy polskim przedsiębiorcom,instytucjom, inwestorom prywatnym czy rolnikom w rozwoju swoich biznesów, przedsięwzięć i pasji. Tworzymy przestrzeń niezbędną dla tego rozwoju . . .

90 % realizowanych obiektów dostajemy z poleceń od zadowolonych klientów. To nasza najlepsza wizytówka
 

Dlaczego my ... ?

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo: 

 

 

  • przestrzeń dla własnego rozwoju, dzięki obiektom, które dostarczamy
  • najwyższą jakość potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami i niezależnymi audytami,
  • najlepszą cenę,
  • pisemną gwarancję,
  • minimum formalności przy realizacji zamówienia i przejrzyste warunki współpracy,
  • profesjonalną opiekę i pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz doradztwo w zakresie inwestycji,
  • bezpieczeństwo i gwarancję długowieczności obiektów, dzięki regularnym przeglądom i sprawnej obsłudze serwisowej,

 

Zakład produkcyjny

W naszym zakładzie produkcyjnym na powierzchni 2000 m2 produkujemy ok. 20 ton konstrukcji stalowych tygodniowo. W przełożeniu na powierzchnię daje nam to 1000 m2 hal pod różnego rodzaju przeznaczenia: magazynowe, przemysłowe, handlowe czy rolnicze.

Stale rozwijamy technologię produkcji, tak by maksymalnie zwiększać wydajność i czas procesu produkcyjnego. Optymalny proces produkcyjny to taki, gdzie w jak najkrótszym czasie możemy wyprodukować jak największą ilość konstrukcji, aby zapełnić harmonogramy naszych ekip monterskich. Kluczowym elementem tego jest posiadanie wykwalifikowanej kadry: inżynierów spawalnictwa, technologów produkcji , spawaczy, ślusarzy, pracowników produkcji oraz nowoczesnego parku maszynowego, gdzie maszyny są w stanie wykonać większość pracy przy obróbce metalu, natomiast ludzie stanowią funkcje operatorów.

Nasz zakład spełnia europejskie normy jakości : PN-EN 1090 i PN-EN ISO 3834 , które dają nam możliwość wykonywania budowlanych konstrukcji stalowych w klasie EXC 1, EXC 2, EXC 3 do tej klasy wykonania zalicza się elementy konstrukcyjne lub konstrukcje nośne poddane obciążeniom przeważająco stałym i nie przeważająco stałym (dynamicznym) wykonane ze stali do klasy wytrzymałości S700, których dotyczy minimum jeden z następujących punktów:

Wielkopłaszczyznowe konstrukcje dachowe dla miejsc zgromadzeń/stadionów
Budynki z więcej niż 15 kondygnacjami.
Jazy obciążone przeważająco stale dla ekstremalnych objętości wypływów.
Następujące konstrukcje nośne lub ich elementy konstrukcyjne obciążone w sposób nie przeważająco stały (dynamiczny):kładki dla pieszych i rowerzystów
mosty drogowe i kolejowe
konstrukcje przestawne
wieże i maszty jak np. konstrukcje antenowe
jezdnie podsuwnicowe
cylindryczne wieże jak np. kominy stalowe